Nemovitosti

Prodej 1+kk, ul. Ke Studánce, Orlová

Na prodej

Nabízíme k prodeji garsoniéru v lukrativní části Orlová na ulici Ke Studánce ve družstevním vlastnictví ve vyvýšeném přízemí o výměře 25m2. Byt prošel částečnou rekonstrukcí (zděné jádro, elektřina v mědi, plastová okna, voda v plastu). Na podlaze je položeno lino, v koupelně dlažba. V předsíni je vestavěna skříň.
Panelová nízká zástavba, kde se bytová jednotka nachází, prošla kompletní revitalizací.

Z okna bytu se skýtá krásný výhled na lesopark. Naproti domu se nachází menší obchod s potravinami, větší nákup uskutečníte v supermarketu Albert opodál. Hned za domem se objevíte takřka v centru dění, pošta, krytý bazén, zdravotní středisko, škola, školka, obchodní akademie, nákupní centrum. MHD je vzdáleno 3 min pěší chůze.

Předností této jednotky jsou nízké měsíční náklady ve výši 2 281 Kč a především veškerá občanská vybavenost na dosah ruky.

V bytě bydlí podnájemník. Poplatek družstvu za přihlášení nového podnájemce činí 1 815 Kč, poplatek za stálého podnájemce činí 847 Kč ročně. Převod družstevního podílu ve výši 9 680 Kč hradí kupující. Převod do osobního vlastnictví není možný.

Cena: 950 000 Kč

Máte zájem? Neváhejte!

Líbí se vám tento byt? Chtěli byste si ho prohlídnout? Nejste si jistí, zda je přímo pro vás? Neváhejte nás kontaktovat, rádi s vámi domluvíme prohlídku, vše vám ukážeme a sjednáme. 

Telefon: +420 608 742 298
Email: sona@realityjanke.cz