Nemovitosti

Víceúčelový dům, Karviná, ul. Poštovní

K dispozici

Nabízíme Vám ke koupi tuto majestátní budovu, která má široké spektrum možného využití, např. polyfunkční dům, komerční prostory či přestavba vnitřního uspořádání na bytové jednotky.

Tento zděný 3 podlažní, podsklepený dům se nachází na pozemku o výměře 964 m² v Karviné na Poštovní ulici. Zastavěná plocha činí 530 m² a celková užitná plocha budovy 1580 m² + suterén a půda. Půda vybízí k výstavbě prostorného půdního bytu s terasou. Suterén je slunný a suchý, dá se tudíž využít pro různé podnikatelské záměry.

Z boční strany domu, kde se rozprostírá menší parkoviště zabezpečené závorou, je garáž a jeden vchod. Za domem se nachází parkoviště pro 10 aut a stojí zde samostatná zděná dvougaráž. Ze zadní části domu vede druhý vstup do domu, který je řešen skleněnými posuvnými dveřmi s automatickým ovládáním a plošinou pro bezbarierový přístup.  Třetí  vchod do domu vede z hlavní cesty.

Dům prošel rekonstrukcí – nová plastová okna, nové rozvaděče elektřiny na každém patře, nová střecha, nový krov.  Majitel má připravenou projektovou dokumentaci k umístění a provozu výtahu ze suterénu do 3. patra (projednáno již s firmou).

V suterénu je umístěn výměník s přímým napojením na Veolii (teplárny Karviná). Vytápení je centrální dálkové. Kanalizace je připojena na veřejnou síť. 

V domě se momentálně nacházejí kanceláře, ve všech místnostech je připravena zásuvka na internet a telefon. Toalety a kuchyňka jsou k dispozici na každém patře. Z druhého patra vede vstup na terasu s úchvatným výhledem na park se vzrostlými stromy.

V těsné blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost, veřejný univerzitní park, Slezská univerzita, Magistrát města Karviné, nákupní centrum atd.

Cena: 10 000 000 Kč

Máte zájem? Neváhejte!

Líbí se vám tento byt? Chtěli byste si ho prohlídnout na vlastní kůži? Nejste si jistí, zda je přímo pro vás? Neváhejte nás kontaktovat, rádi s vámi domluvíme prohlídku, vše vám ukážeme a sjednáme. 

Telefon: +420 608 742 298

Email: sona@realityjanke.cz