Nemovitosti

Dům (286 m2) s bazénem, 2x garáž, ul. Stařešinská, Ostrava – Radvanice

K dispozici

Nabízíme Vám ke koupi celopodsklepený dům (286 m2) postaveny v roce 1953 se dvěma nadzemními podlažími a půdou, který byl kompletně v roce 2000 rekonstruován.  Při rekonstrukci byly použity vysoce nadstandardní materiály s vyšší cenou a moderní technologie, které zaručují delší životnost domu (např. dvojité podbití střechy s dodatečnou foukanou izolací, ošetření krovů vápnem, použití betonových románských tašek apod. Dům na tak de facto charakter zánovní stavby. 

1PP tohoto domu slouží jako hospodářské zázemí. Jsou zde dvě garáže, každá na jeden osobní automobil. Obě garáže mají sekční garážová vrata na dálkové ovládání. Vjezd do jedné z garáží na čelní straně je zpevněn dvěma opěrnými zdmi. Ostatní prostory sklepa jsou využívány ke skladování. Veškeré prostory jsou propojené s obytným prostorem domu a z garáží se tak do domu lze dostat suchou nohou.

1NP slouží jako denní část domu. Po vstupním schodišti se lze dostat do krytého závětří a dále do domu. Je zde vstupní hala, rozlehlá moderní kuchyň splňující veškeré současné moderní nároky na tyto prostory, dále jídelna, obývací pokoj a koupelna s masážní vanou a samostatné WC. Z kuchyně se lze dostat na rozsáhlou zastřešenou terasu s výhledem na bazén. 

Podlahovou krytinu tvoří velkoformátová keramická dlažba s vysokou odolností dovezena ze zahraničí. V obytných místnostech je položena plovoucí podlaha.

2NP slouží jako noční část domu. Jsou zde dvě ložnice a jedna další obytná místnost využitelná např. jako dětský pokoj či pokoj pro hosty. Z této místnosti je přístup na menší terasu. Součástí podlaží je i koupelna s masážním sprchovým koutem a WC. 

Do prostoru půdy se lze dostat po standardním schodišti. V současnosti není tento prostor využíván. 

Na zahradě o výměře 406 m2 je zapuštěný bazén s osvětlením, čističkou vody a podvodními tryskami.  Voda je vyhřívaná solárním panelem. Prostor kolem bazénu je zpevněn. Nedaleko se nachází betonová fontána a sprcha.

Příjezd k domu je řešen jak z příjezdové cesty, tak společným prostorem s dalšími 2 domy. Tento centrální prostor pozemku je uzavíratelný centrální bránou (zvonkový systém) a  je zpevněn částečně velkoformátovou betonovou dlažbou a částečně dlažbou zámkovou. Jedná se o nadstandarní materiály atypických tvarů a forem. 

Pozemek je po celém obvodu oplocen. Oplocení na čelní straně je tvořené betonovou podezdívkou, cihelnými omítanými sloupky a výplní z kovových rámů s tyčovinou, některé části mají kovářské zdobení. Boční strana pozemku je oplocena betonovou podezdívkou s betonovými sloupky a dřevěnou deskovou výplní. Součástí oplocení je přístřešek na popelnice.

Dům má  kamerový systém a alarm připojený na policii. Nechybí přípojka na telefon a internet. 

 

Cena: 4 900 000 Kč

 

Máte zájem? Neváhejte!

Líbí se vám tento byt? Chtěli byste si ho prohlídnout na vlastní kůži? Nejste si jistí, zda je přímo pro vás? Neváhejte nás kontaktovat, rádi s vámi domluvíme prohlídku, vše vám ukážeme a sjednáme. 

Telefon: +420 608 742 298

Email: sona@realityjanke.cz