Nemovitosti

Pronájem bytu 1+kk, ul. Slovenská v Karviné

Pronajato

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný zařízený byt 1+kk o velikosti 28 m2 se zasklenou lodžií ve vyvýšeném přízemí v nízké zástavbě. Interiér bytu je řešen nápaditě a funkčně. V kuchyňském koutě na míru je umístěna menší lednice a pračka. Dobré jídlo se uvaříte na dvou plotýnkové sklokeramické desce a sníte u stolu, který je spojen s pracovní kuchyňskou deskou. Vzniká tak dost prostoru ve čtvercovém pokoji k odpočinku či sledování TV. Věci si můžete umístit do komody v pokoji nebo vestavěné skříně se zrcadlem nacházející se v předsíni.

V případě, že chcete mít na balkoně soukromí nebo se chcete chránit před sluníčkem, můžete si na balkoně stáhnout roletu. V oknech jsou jinak usazeny žaluzie.

Kolem domu je hodně zeleně a také dostatek parkovacích míst. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost.

Cena nájmu činí 5 500 Kč a zálohy na energie 1 000 Kč/1 osoba (+ 500 Kč další osoba), dvou měsíční kauce, administrativní poplatek ve výši 1 200 Kč se hradí jednou za 2 roky, provize 6 500 Kč. Odběr elektřiny si nájemník hradí sám. Jeho přepis zařídí realitní kancelář. 

Hledáme pouze pracujícího a spolehlivého nájemníka (preferováno bez domácích mazlíčků).

Máte zájem? Neváhejte!

Líbí se vám tento byt? Chtěli byste si ho prohlídnout? Nejste si jistí, zda je přímo pro vás? Neváhejte nás kontaktovat, rádi s vámi domluvíme prohlídku, vše vám ukážeme a sjednáme. 

Telefon: +420 608 742 298
Email: sona@realityjanke.cz