Nemovitosti

Bungalov 192m2, s bazénem, ul. U jízdárny, Velká Polom

V rezervaci

Nabízíme Vám ke koupi krásný a prostorný bungalov 5+1 v nové části obce Velká Polom.  Dům je lokalizován v rozsáhlé zástavě novostaveb v klidném prostředím, obklopen zelení, blízkosti lesů a přírody.

Jedná se o kompletně bezbariérový dům s garáží, Dům byl zkolaudován v říjnu 2010.

Interiér je řešen efektně a vkusně. Uvnitř domu Vás oslní prostorný, prosvětlený obývací pokoj, ze kterého je možno vyjít na zastřešenou terasu. Obývací pokoj je oddělen od kuchyně částečnou příčkou. Určitě oceníte ložnici s velkou šatnou. Dále jsou zde další 3 pokoje, koupelna s WC, sprchovým koutem, vanou, samostatné WC a technická místnost s druhou šatnou.

Mimo jiné, velkým plusem domu je centrální vysavač DuoVac.

Podlaha je řešena kombinací plovoucí podlahy a dlažby. Podlahové topení Vás bude hřát v celém domě a v koupelně je přidáno žebříkové topení.

V zimě Vám vyhřeje celý dům krb s teplovodním výměníkem.  Kromě toho je možnost vytápění plynovým kotlem.

Solární panely na střeše zajišťují dostatek teplé vody od jara do podzimu bez nutnosti ohřívání plynem.

Střecha je z betonových tašek KM Beta v černé barvě, zdivo KM Beta (pískovco vápenná cihla zajišťující nadstandardní akumulaci tepla) a interiérové příčky jsou z Ytongu. Dokonalou izolaci dodává 20 cm široké zateplení stěn polystyrénem. Na půdě je foukaná izolace. Půda není pochozí z důvodu vazníkové konstrukce střechy.

Dům je napojen na obecní kanalizaci (splaškovou a dešťovou). Ačkoliv studna není k dispozici, existuje mapka se zákresem spodní vody pro případ hloubení studny.

O Vaše bezpečí se postará zabezpečovací systém Paradox a bezpečnostní vstupní dveře s vícebodovým uzamykáním.

Jistě Vás nadchne nejen dům, ale také udržovaná vzrostlá zahrada se zastřešenou terasou orientovaná na jihozápad s téměř celodenním slunečním svitem.

Dalším velkým benefitem je dostatek parkovacího místa před domem.

Celková plocha pozemku činí 1006 m2. Zastavěná plocha domu pak 242 m2.

Cena: 12 800 000 Kč

Máte zájem? Neváhejte!

Líbí se vám tento byt? Chtěli byste si ho prohlídnout? Nejste si jistí, zda je přímo pro vás? Neváhejte nás kontaktovat, rádi s vámi domluvíme prohlídku, vše vám ukážeme a sjednáme. 

Telefon: +420 608 742 298
Email: sona@realityjanke.cz