Nemovitosti

Byt 3+1, ul. Výškovická, Ostrava – Zábřeh

Prodáno

Byt 3+1 o výměře 73 m2, ve kterém se budete cítit jako v moderní novostavbě.

Tento krásný, prostorný byt se nachází v posledním patře (v 11. podlaží) panelového domu na ul. Výškovická v Ostravě – Zábřehu. Byt je zcela nově zrekonstruován. Z oken je nádherný výhled na celou Ostravu.

Hlavní devízou jsou velmi prostorné místnosti a dvě velké neprůchozí ložnice, luxusní kuchyňská linka s veškerými spotřebiči a samostatná šatna, která může sloužit popřípadě jako technická místnost. V chodbě se nabízí prostor pro velkou vestavěnou skříň, kterou si zvolíte dle svých představ.

Na rekonstrukci se opravdu nešetřilo, např. v celém bytě je instalováno úsporné LED osvětlení, podlahy se pyšní kvalitní podlahovou krytinou, obložkové zárubně jsou osazené kvalitními lakovanými dveřmi, nové elektrické rozvody, štukové omítky, SDK podhledy, kvalitní české lakované interiérové dveře Masonite.

Dalšími důvody, proč koupit právě tento byt jsou extrémně nízké provozní náklady a hlavně neplatíte daň z nabyti nemovitost, přitom je byt ihned převoditelný do osobního vlastnictví, takže získat hypotéku nebude problém.

Částka ve výši 160 000 Kč, kterou je nutné doplatit družstvu pro možný převod do osobního vlastnictví, je již zahrnuta v ceně.

Budeme se na Vás těšit na prohlídce, kde Vám poskytneme všechny potřebné informace.

 

Cena: 1 850 000 Kč

Máte zájem? Neváhejte!

Líbí se vám tento byt? Chtěli byste si ho prohlídnout na vlastní kůži? Nejste si jistí, zda je přímo pro vás? Neváhejte nás kontaktovat, rádi s vámi domluvíme prohlídku, vše vám ukážeme a sjednáme. 

Telefon: +420 608 742 298

Email: sona@realityjanke.cz