Nemovitosti

Dům 105 m2, ul. Stařešinská, Ostrava – Radvanice

K dispozici

Nabízíme Vám ke koupi nepodsklepený dvoupodlažní dům o výměře 105 m2 postavený v roce 2000 s menší zahrádkou o rozloze 84 m2.

V 1NP je umístěno zádveří, za kterým vede vstup do hlavního obytného prostoru. Naproti vstupu se nachází koupelna s rohovou vanou a samostatné WC, po levé straně pak atypická kuchyně tvaru šestiúhelníku. Napravo od vstupu je prostorný obývací pokoj.

2NP slouží jako noční část domu, kdy nástupní galerie rozděluje prostor na dvě části a v každé části je jedna ložnice. Z galerie vede vstup na menší balkon.

Pozemek je po celém obvodu oplocen. Boční a zadní strany pozemku jsou oploceny betonovou podezdívkou s betonovými sloupky a dřevěnou deskovou výplní.

Příjezd k domu je řešen společným prostorem s dalšími 2 domy. Tento centrální prostor pozemku je uzavíratelný centrální bránou (zvonkový systém) a je zpevněn částečně velkoformátovou betonovou dlažbou a částečně dlažbou zámkovou. Jedná se o nadstandarní materiály atypických tvarů a forem.

Cena: 3 600 000 Kč

Máte zájem? Neváhejte!

Líbí se vám tento byt? Chtěli byste si ho prohlídnout na vlastní kůži? Nejste si jistí, zda je přímo pro vás? Neváhejte nás kontaktovat, rádi s vámi domluvíme prohlídku, vše vám ukážeme a sjednáme. 

Telefon: +420 608 742 298

Email: sona@realityjanke.cz