Nemovitosti

Dům 132 m2 s garáží, ul. Stařešinská, Ostrava – Radvanice

K dispozici

Nabízíme Vám ke koupi nepodsklepený jednopodlážní dům (132 m2) s obytným podkrovím, garáží a menší zahrádkou (113 m2). 

V 1NP je hlavní obytný prostor domu. Ze vstupní chodby se lze dostat jednak do koupelny s rohovou vanou a na samostatné WC a jednak do průchozí kuchyně. Za ní je průchozí obývací pokoj, z kterého se dostaneme do ložnice. Vedle domu je garáž na jeden osobní automobil se sekčními vraty na dálkové ovládání. 

Ve 2NP se nachází jeden velký otevřený prostor. V rohu je umístěn menší kuchyňský kout s dřezem využitelný např. jako bar.

Pozemek je po celém obvodu oplocen. Oplocení na čelní straně je tvořené betonovou podezdívkou, cihelnými omítanými sloupky a výplní z kovových rámů s tyčovinou, některé části mají kovářské zdobení. Boční strana pozemku je oplocena betonovou podezdívkou s betonovými sloupky a dřevěnou deskovou výplní.

Příjezd k domu je řešen společným prostorem s dalšími 2 domy. Tento centrální prostor pozemku je uzavíratelný centrální bránou (zvonkový systém) a je zpevněn částečně velkoformátovou betonovou dlažbou a částečně dlažbou zámkovou. Jedná se o nadstandarní materiály atypických tvarů a forem.

Cena: 2 900 000 Kč

Máte zájem? Neváhejte!

Líbí se vám tento byt? Chtěli byste si ho prohlídnout na vlastní kůži? Nejste si jistí, zda je přímo pro vás? Neváhejte nás kontaktovat, rádi s vámi domluvíme prohlídku, vše vám ukážeme a sjednáme. 

Telefon: +420 608 742 298

Email: sona@realityjanke.cz