Nemovitosti

Prodej domu 4+kk (157 m²) v Ostravě – Hošťálkovicích

Prodáno

Nabízíme ke koupi právě Vám novostavbu řadového dvoupodlažního domu 4+kk (157 m²) ihned k nastěhování v žádané lokalitě Ostravy – Hošťálkovice s krásným výhledem na město.
Poblíž domu se nachází rozhledna Hošťálkovice, která nabízí výhled na okolní Ostravu, Hladový vrch a vzdálené Beskydy.

V 1. NP vstoupíte do zádveří a předsíně, odkud se dostanete do kuchyně, obývacího pokoje a garáže. Garážové (sekční) vrata s elektrickým pohonem si pohodlně otevřete pomocí dálkového ovládání.

V kuchyni na míru si přípravu jídla určitě užijete a naleznete zde vše nezbytné jako je lednice s mrazákem, myčka, trouba, mikrovlnná trouba (vše značka Beko), sklokeramická deska, prostorné úložné skříňky. Každý prostor kuchyně je účelně využitý.

Obývací pokoj s jídelnou je prosvětlen francouzskými okny se vstupem na terasu a zahradu. V rohu pokoje je příprava na krb, který vás v zimě jistě potěší a zahřeje.

Dále je zde samostatná toaleta s umyvadlem a také místem určený pro pračku a sušičku.

Ve 2. NP jsou tři samostatné neprůchozí pokoje, koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou.
Z jednoho pokoje vstoupíte na terasu s nádherným výhledem. Další pokoje mají výhled na zahradu.

Podlahové vodovodní topení vás bude zahřívat v přízemí a také prvním patře.

Technické údaje:
Vstupní dveře do objektu jsou hliníkové, částečně prosklené s bezpečnostní fólií a vícebodovým bezpečnostním kováním, osazené do hliníkové rámové zárubně. Okna jsou také hliníková.
Vnitřní dveře jsou dřevěné s obložkovou zárubní. Dveře na terasu jsou z hliníkových profilů, zasklené izolačním trojsklem.
Vnitřní mezi bytové stěny jsou provedeny jako akustické. V obytných místnostech je položena laminátová podlaha.

Dům je napojen na elektrickou energii, vodovod, splaškovou kanalizaci a na dešťovou kanalizaci ukončenou vsakovacím zařízením.

Pohodlné bydlení vám zajistí nejen klidná lokalita s výbornou dostupností do Ostravy, ale hlavně veškerá občanská vybavenost v blízkosti.

Dům je zateplen ( průkaz energetické náročnosti B – velmi úsporná) a vytápění zajišťuje úsporné tepelné čerpadlo.

Cena: 7 450 000 Kč

Máte zájem? Neváhejte!

Líbí se vám tento byt? Chtěli byste si ho prohlídnout? Nejste si jistí, zda je přímo pro vás? Neváhejte nás kontaktovat, rádi s vámi domluvíme prohlídku, vše vám ukážeme a sjednáme. 

Telefon: +420 608 742 298
Email: sona@realityjanke.cz