Nemovitosti

Prodej rodinného domu 145 m², pozemek 338 m²

V rezervaci

Právě pro Vás máme připravený ke koupi částečně podsklepený zrekonstruovaný rodinný dům 4+kk v Ostravě Porubě v blízkosti přírodního koupaliště „Vřesina“, lesoparku Poruba a Skalka Family park.

 

Dům nabízí moderní interiér s prostornými, prosvětlenými pokoji. V 1.patře se nacházejí 2 pokoje a WC, v přízemí je ložnice, obývací pokoj spojený s kuchyní, koupelna se sprchovým koutem, vanou a samostatné WC.

 

V kompletně vybavené kuchyni s moderními spotřebiči (indukční deska, vestavěná lednice s mrazákem, trouba, mikrovlnná trouba a myčka) budete připravovat pokrmy jistě s radostí.

 

Na zemi jsou položeny kvalitní vinylové krytiny. V koupelně a v zádveří je položena dlažba, pod kterou je umístěno elektrické podlahové topení.

 

Ve všech oknech v přízemí jsou instalovány venkovní bezpečnostní rolety. A o Vaše bezpečí se také postará jak venkovní, tak vnitřní kamera.

 

Na zahradě můžete relaxovat pod rozkvetlou třešní nebo si něco dobrého ugrilovat.. Zahradní nábytek a jiné zrovna nepotřebné věci umístíte ve zděném přístřešku sousedící s domem.

Dům je napojen na kompletní IS (kanalizace, NN, veřejný vodovod).

 

Nabízíme Vám pohodlné bydlení s výbornou dostupností veškeré občanské vybavenosti.

Další podrobnosti k dispozici na vyžádání u realitního makléře.

Cena: 6 700 000 Kč

Máte zájem? Neváhejte!

Líbí se vám tento byt? Chtěli byste si ho prohlídnout? Nejste si jistí, zda je přímo pro vás? Neváhejte nás kontaktovat, rádi s vámi domluvíme prohlídku, vše vám ukážeme a sjednáme. 

Telefon: +420 608 742 298
Email: sona@realityjanke.cz